niedziela, 14 stycznia 2018

Tomasz Lisowski

Hejka :-)

Dziś kolejny wpis :-D 

Tomasz Lisowski – polski piłkarz występujący na obrońcy. 

Reprezentant Polski 


W listopadzie 2007 roku Lisowski został powołany przez selekcjonera reprezentacji Polski Leo Beenhakkera na zgrupowanie, które odbyło się w grudniu w Turcji. W jego ramach wystąpił w wygranym 9:0 sparingu z Antalyasporem. Zagrał także w towarzyskim meczu przeciwko Bośni i Hercegowinie, w którym zaliczył swój oficjalny debiut w barwach narodowych. Po raz kolejny desygnowany został w styczniu 2008 roku na mecz z Finlandią. Wystąpił w nim przez pierwsze 45. minut, a po przerwie został zmieniony przez Piotra Brożka. W lutym dostał powołanie na pojedynek z Estonią. Zagrał w nim przez pełne 90 minut.
Tomasz Lisowski został także powołany przez Leo Beenhakkera na mecz z zagranicznymi gwiazdami Orange Ekstraklasy, który odbył się w marcu 2008 roku w Szczecinie. Nie wystąpił w nim jednak, natomiast po raz ostatni do kadry został desygnowany latem 2008 roku, kiedy to pojawił się na konsultacji szkoleniowej we Wronkach oraz zagrał w sparingu z młodzieżową drużyną Maccabi Hajfa.

Posiadam wspólne zdjęcie.
4 komentarze:

Wiesław Kmiecik

Hej Dziś kolejny wpis. Wiesław Kmiecik – polski trener łyżwiarstwa szybkiego, szkoleniowiec m.in. Zbigniewa Bródki.  Autograf zdobyłam...